قنادی گاندی در تهران| طعمی به یادماندنی

قنادی گاندی

اکثر شهرهای ایران دارای سوغاتی‌های خوراکی هستند و هر کدام غذاها و شیرینی‌های مخصوص به خودشان را دارند؛ از این رو یکی از مکان‌هایی که این روزها برای بسیاری از افراد، به خصوص مسافران جالب توجه است قنادی‌ها می‌باشد. لازم به ذکر است که برای خرید از یک قنادی از جمله فاکتورهای ضروری، توجه به کیفیت محصولات و سابقه‌ی فعالیت شیرینی فروشی مد نظر است و در صورت عدم توجه به اینگونه موارد باعث می‌شود که شما تنها هزینه و زمان خود را از دست بدهید. تهران به عنوان پایتخت کشورمان دارای قنادی‌های زیادی است و می‌توان هر نوع شیرینی که باب میلتان باشد را در آن پیدا کرده و خریداری نمایید. یکی از این شیرینی فروشی‌ها قنادی گاندی است که به دلیل سابقه‌ی فعالیت زیادی که دارد از محبوبیت و مشهوریت بالایی برخوردار است. در ادامه بیشتر با قنادی مذکور آشنا خواهید شد.

قنادی گاندی

قنادی گاندی کجاست

این قنادی فعالیت خود را از حدود ۴۰ سال پیش آغاز کرده است و طعم برخی از شیرینی‌های معروف آن به گونه‌ای است که همیشه طرفداران خاص خود را دارد. برای مثال اگر قصد خرید شیرینی دانمارکی قنادی گاندی را داشته باشید باید سعی کنید در همان ساعات اولیه شروع کار خود را برسانید تا دست خالی از شیرینی فروشی بیرون نروید. همچنین دونات‌های قنادی نام برده شده دارای انواع گوناگونی از نظر طعم و تزئین هستند و هر روزه افراد زیادی از نقاط مختلف تهران برای تهیه‌ای این دونات‌ها به شیرنی فروشی گاندی مراجعه می‌کنند.

از دیگر محصولات شیرینی فروشی گاندی می‌توان به انواع و اقسام کیک‌های تولد، دسر، چیز کیک، پای سیب، پیراشکی، شکلات و … اشاره نمود که روزانه با استفاده از بهترین و تازه‌ترین مواد اولیه آماده می‌شوند. اگر قصد خرید از این قنادی را داشته باشید می‌توانید به میدان ونک، ابتدای خیابان گاندی، پاساژ ۱۱۰، طبقه همکف و واحد ۱.۹۸ مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *